De Keepersdag op maandag 18 februari jl. was meer dan geslaagd. Niet alleen het weer was heerlijk voor de keepers met de zon die de hele dag uitbundig scheen, ook de intensiteit en de concentratie waarmee de keepers de verschillende oefenvormen deden waren meer dan fantastisch te noemen. De lunch was ook weer goed verzorgd door Warme bakker Rob van Dijk. Ook de gastvrijheid van GRC was weer super geregeld voor de lunch en een versnapering.
De keepers kregen ook nog een mooie medaille mee als aandenken aan de Keepersdag.
Dat de jeugdige keepers daarnaast ook nog eens tips kregen van Duncan Baar (Pec Zwolle), Vincent Hut (SC Heerenveen), Finn van Dijk (FC Groningen), Alin Turksma (FC Groningen), Bas Runhart (FC Emmen) en Max Wolfs (FC Twente) maakte het nog eens extra speciaal.

De foto’s van de Keepersdag staan op onze FB pagina. De volgende Keepersdag is alweer gepland in de meivakantie op vrijdag 3 mei as. De eerste 21 aanmeldingen zijn alweer binnen.
Aanmelden kan via deze link : Aanmelden Keepersdag meivakantie.
De volgende trainingen zijn op vrijdag 1 maart en zondag 3 maart as.