De 2e training van de voorbereiding zit er al weer op. De jeugdkeepers waren weer gretig om te leren en een klein beetje beter te worden. Bij de Onder 12 – Onder 19 groep was Hilde de Boer aanwezig om de keepers van de nodige tips te voorzien. Hilde is keepster van de dames van SC Heerenveen.
We hebben natuurlijk weer nieuwe wisselbekers nadat Cas Schipper (Bedum) en Ben Schaaphok (Grijpskerk) de bekers van seizoen 15/16 definitief hadden gewonnen.
De jeugdkeepers doen altijd hun uiterste best. Daarom hebben we de nieuwe bekers iets groter gemaakt en natuurlijk ook iets zwaarder.
Bij de Onder 7-Onder 11 keepers ging de wisselbeker naar Vincent Hut van TLC. Vincent laat dan ook zien dat hij graag beter wil worden en laat ons wekelijks trouw zijn zelfreflectie zien. Mooi ok te zien dat jonge keepers al zo met hun ontwikkeling bezig zijn.
Bij de Onder 12-Onder 19 keepers ging de Wisselbokaal naar Yannick Korte van HS’88 uit Hoogezand. Yannick laat met zijn inzet en kritische blik op zijn eigen spel zien dat hij kritisch is. En dat is voorwaarde om beter te worden.
Beide keepers zijn daarmee Keeperstalent van de week. Gefeliciteerd jongens!

