De keepers trainen door en nemen voorsprong op de concurrentie

De zomervakantie komt alweer snel op ons af. Nog een paar weken naar school en dan genieten we met elkaar van de rust. De keepers trainen ondertussen gewoon door. Daar waar het bij de clubs op een laag pitje staat. Ook nu nemen ze verder afstand van de concurrentie en werken ze hard aan het proces van beter worden. De zomerbreak begint voor de keepers na de laatste training van zondag 14 juli. De kick off na de zomerbreak is ons keeperskamp in de laatste week van de zomervakantie. 4 Dagen trainen als een profkeeper. De beste voorbereiding op het nieuwe seizoen.

Bij de eerste trainingsgroepen van vrijdag 21 juni was het weer volop genieten op en langs het veld. De beker ging mee naar Blijham. De in 2015 geboren jonge doelman Koen Frikken nam hem mee in de auto naar huis. Deze knaap kan er al wat van, ondanks zijn nog jonge leeftijd is hij al heel erg alert en pakt hij al ballen waar we ons over verbazen. Zijn ontwikkeling gaan we verder stimuleren. Met de juiste prikkels en in een goede leeromgeving traint hij altijd met plezier. Koen speelt bij ASVB.

Koen Frikken

De tweede beker van vrijdag 21 juni ging naar de bij VEV67 keepende Lyanne Verschuur (2008). Man wat maakt deze meid een ontwikkeling door. Met grote stappen en een enorme drive zien we haar ballen pakken waar we blij van worden. Ze wordt sneller en herkent steeds beter waar ze moet staan en hoe ze moet staan. De ruimte maakt ze ook steeds beter klein of juist groot als de situatie daar om vraagt.

Lyanne Verschuur

Op zondag 23 juni ging de beker mee met Dylan Hulshoff. Deze keeper, geboren in 2011, heeft het ook al op zijn heupen. Dat is ook logisch. Iedere week trainen we samen om beter te worden. Dan ben je niet zomaar aanwezig. Dan train je met een duidelijk doel. Beter en beter worden. Hij speelt bij Wildervank. Zijn lach op de training zien en horen we graag. En dat is tof. Want plezier hebben we ook. En dat is ook nodig. Zonder plezier geen ontwikkeling.

Dylan Hulshoff

De laatste beker van het trainingsweekend ging mee naar Beilen. Naar de bij Fit Boys keepende Merijn Pars. Iedere zondag maakt hij de rit van Beilen naar Groningen met 1 doel: een erg goede keeper worden. Deze in 2011 geboren Merijn maakt dan ook een ontwikkeling door die anderen ook zien. Bij de club hebben ze hem enorm zien groeien in zijn keepende kwaliteiten. En dat is tof. Heel erg tof. Merijn traint dan ook niet voor niets.

De volgende trainingen

  • Vrijdag 28 juni
  • Zondag 30 juni
Merijn Pars

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.